info
عکس ایستگاه اتوبوس گیلان
category

ایستگاه اتوبوس گیلان محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گیلان

ایستگاه اتوبوس گیلان (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان گیلان شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی عروسک پرشین و همچنین ورودی مترو ایستگاه شهید زین الدین، مسجد رسول اعظم، مطب دکتر معصومه صرافان، کافه دوریس و ایستگاه مترو شهید زین الدین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید زین الدین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گیلان تهران

ایستگاه اتوبوس گیلان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پاسداران - ضرابخانه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، بین گلریز و سپهری است. ایستگاه اتوبوس گیلان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید زین الدین نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس بوستان قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گیلان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گیلان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آهنگران
  پاسداران، بین نیستان سوم و اخوان
 • ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، توحیدی، افشاری، بین یاس و گلستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد
 • ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی
  بزرگراه شهید همت، فرخی یزدی، بین پنجم شرقی و چهارم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گیلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گیلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گیلان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، بین گلریز و سپهری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo