عکس ایستگاه اتوبوس بهشت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بهشت (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل، بین بلوار میرزا بابایی و گلزار

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهشت در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهشت (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان سردار جنگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شاهد و همچنین لوازم یدکی خودرو ایساکو صالحی، کارواش بزرگ پونک، رستوران زنجیره ای البیک، مجتمع آموزشی رهیار و فست فود آمادو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشت

در شهر تهران، محله پونک خیابان سردار جنگل، ایستگاه اتوبوس بهشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل، بین بلوار میرزا بابایی و گلزار است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی مهر شهری بین شهری هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل، بین بلوار میرزا بابایی و گلزار


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری، بین چهارم و ششم
 • ایستگاه اتوبوس مخبری
  بزرگراه ستاری، نزدیک به تقاطع همت
 • ایستگاه اتوبوس یاس دو
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بعد از مروی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشت ندارد.
  neshan logo