info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه

ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان وفایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرهنگسرای بهمن، پمپ گاز CNG بهمن، جگرکی پرسپولیس، اداره برق بهمن و کتابخانه شهید فهمیده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نازی آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت، وفایی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس سعید هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بهمن تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم
  بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، نیکنام، بین فراهانی و مشهدی
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، نیکنام، بین فراهانی و مشهدی
 • ایستگاه اتوبوس پارس
  بزرگراه شهید تندگویان، شیرمحمدی، مشهدی، بین خلیلی و وظیفه دان
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات
  بزرگراه شهید تندگویان، شیرمحمدی، مشهدی، بین کارگر سامانی و هوشنگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه ندارد.
  neshan logo