info
عکس ایستگاه اتوبوس پارس
category

ایستگاه اتوبوس پارس (محله نازی آباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارس

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارس در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارس (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان مشهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیرالمومنین و مرکز خرید دریای نور و همچنین فلافل ابودنیا، اکبر کبابی، کافی نت پارس، آموزشگاه آریو برزن و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس

ایستگاه اتوبوس پارس یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نازی آباد خیابان مشهدی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید تندگویان، شیر محمدی، مشهدی، بین خلیلی و وظیفه دان واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پارس محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس آیسان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هزار دستگاه
  بزرگراه بعثت، امامی، خود سیانی، بین سی و پنجم و صفاریان
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه
  بزرگراه بعثت، وفایی
 • ایستگاه اتوبوس کوی پلیس
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین جلیلی و کوی پلیس
 • ایستگاه اتوبوس سردخانه
  بزرگراه شهید تندگویان
 • ایستگاه اتوبوس سه راه
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، حمزه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارس ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، شیر محمدی، مشهدی، بین خلیلی و وظیفه دان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo