info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر محله شهرک امام حسین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر

ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام حسین اصفهان و خیابان سعید کرباسیون واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام حسین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد و حسینیه امام حسین (ع)، آل یاسین، نانوایی تک نان (حوض ماهی)، موبایل پرنیان و مدرسه شهید ولی الله مشبکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر اصفهان

ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شهرک امام حسین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون، بین دانیال و حبیب می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سرو قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه پل غدیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین منتظری و طلاب
 • ایستگاه اتوبوس دارک
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین دارک و لاله
 • ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2
  آیت الله ناصری شرقی، آیت الله غفاری (زینبیه)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون، بین دانیال و حبیب
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo