info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان

ایستگاه اتوبوس دبیرستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان حضرت زینب (س) و همچنین فروشگاه موذنی شعبه سوم، هیئت ابالفضل العباس دارک، دبیرستان دخترانه جامه طحاف، لوازم التحریر لطفی و قصر برنز اسدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان اصفهان

ایستگاه اتوبوس دبیرستان اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله دارک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله غفاری (زینبیه)، بین منتظری و طلاب قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبیرستان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس سرو هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد
  تابان، صاحب، هاشمی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس گلباران
  آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، بین گلباران و مفتح
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین
  آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر
  آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون، بین دانیال و حبیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان ندارد.
  neshan logo