info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین محله شهرک امام حسین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین

ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام حسین اصفهان و خیابان سعید کرباسیون واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام حسین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد و حسینیه امام حسین (ع)، آل یاسین، نانوایی تک نان (حوض ماهی)، موبایل پرنیان و مدرسه پور قدیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین اصفهان

ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شهرک امام حسین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سرو قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای شهرک امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین منتظری و طلاب
 • ایستگاه اتوبوس دارک
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین دارک و لاله
 • ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2
  آیت الله ناصری شرقی، آیت الله غفاری (زینبیه)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo