info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2
category

ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2 محله شهرک امام حسین، اصفهان

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2

ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام حسین اصفهان و خیابان آیت الله ناصری شرقی، آیت الله غفاری (زینبیه) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام حسین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد ولیعصر (عج)، کباب آنیل، بوستان سرو، فروشنده گاز LPG و فروشگاه کناف صالحی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2 اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2 اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک امام حسین است. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله ناصری شرقی، آیت الله غفاری (زینبیه) واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2 اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی سرویس سرو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2 اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک سرو 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد
  آیت الله ناصری شرقی، صاحب، هاشمی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین منتظری و طلاب
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک امام حسین
  آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا
  آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون، بین امام العسکری و سلمان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر
  آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون، بین دانیال و حبیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2 ندارد.
  neshan logo