info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا
category

ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا محله شهرک امام حسین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا

ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام حسین اصفهان و خیابان سعید کرباسیون واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام حسین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد و حسینیه امام حسین (ع)، آل یاسین، نانوایی تک نان (حوض ماهی)، موبایل پرنیان و بوستان شهید عماد مغنیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک امام حسین است. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون، بین امام العسکری و سلمان قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس سرو هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینیه الزهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین توحید و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین منتظری و طلاب
 • ایستگاه اتوبوس دارک
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین دارک و لاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینیه الزهرا ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، سعید کرباسیون، بین امام العسکری و سلمان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo