info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد
category

ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد محله شهرک امام حسین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد

ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام حسین اصفهان و خیابان هاشمی نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام حسین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی تافتون تنوری، ایستگاه اتوبوس مدرسه پل غدیر، مدرسه پور قدیری و ورزشگاه شهید رضا واثقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد اصفهان

ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهرک امام حسین پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آیت الله ناصری شرقی، صاحب، هاشمی نژاد بروید. ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سرو را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمی نژاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین منتظری و طلاب
 • ایستگاه اتوبوس دارک
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین دارک و لاله
 • ایستگاه اتوبوس پارک سرو 1
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سرو و مروارید
 • ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2
  آیت الله ناصری شرقی، آیت الله غفاری (زینبیه)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمی نژاد ندارد.
  neshan logo