info
عکس ایستگاه اتوبوس گلباران
category

ایستگاه اتوبوس گلباران محله شهرک امام حسین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلباران

ایستگاه اتوبوس گلباران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام حسین اصفهان و خیابان شهرک امام حسین واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام حسین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تاکسی سرویس سرو، ایستگاه اتوبوس گلباران و مدرسه پور قدیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلباران اصفهان

ایستگاه اتوبوس گلباران اصفهان در شهر اصفهان، محله شهرک امام حسین و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، بین گلباران و مفتح است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلباران اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سرو واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گلباران اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلباران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین منتظری و طلاب
 • ایستگاه اتوبوس دارک
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین دارک و لاله
 • ایستگاه اتوبوس پارک سرو 1
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سرو و مروارید
 • ایستگاه اتوبوس پارک سرو 2
  آیت الله ناصری شرقی، آیت الله غفاری (زینبیه)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلباران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلباران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلباران ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، آیت الله غفاری (زینبیه)، شهرک امام حسین، بین گلباران و مفتح
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo