info
عکس ایستگاه اتوبوس قصر منشی
category

ایستگاه اتوبوس قصر منشی محله نقش جهان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قصر منشی

ایستگاه اتوبوس قصر منشی (ایستگاه اتوبوس) در محله نقش جهان اصفهان و خیابان نشاط واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله نقش جهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دروازه بازار حسن آباد و همچنین Sunrise Delivery سانرایز دلیوری، خانه مشروطیت اصفهان، هتل سپاهان اصفهان، آتلیه عکس مردمک و تهیه غذای کماجدون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قصر منشی اصفهان

ایستگاه اتوبوس قصر منشی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله نقش جهان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در نشاط، بین شاهد و قصر منشی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس قصر منشی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس قصر منشی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قصر منشی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن
  احمد آباد، بین توحید و یزدخواستی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد خان
  هشت بهشت غربی، بین شهید خمسه عشر و شاهزیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قصر منشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قصر منشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قصر منشی ندارد.
  neshan logo