عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام (محله جماران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، جماران، بین لاله و میریان

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام در محله جماران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام (ایستگاه اتوبوس) در محله جماران تهران و خیابان جماران واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله جماران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فرهنگیان باهنر، خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، چنار جماران و جم سنتر و همچنین تالار قصر عقیق، سروش جماران، رستوران نایب، بازار میوه و تره بار جماران و سرویس بهداشتی بوستان باهنر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام است که در محله جماران خیابان جماران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس باهنر، جماران، بین لاله و میریان می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هدف واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر، جماران، بین لاله و میریان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه یادگار امام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه
  لواسانی، بین صادقی و آقایی
 • ایستگاه اتوبوس قنات
  باهنر، تقاطع ناطقیان
 • ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر
  باهنر، بین راد و یاسر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام ندارد.
  neshan logo