info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج محله فجر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج

ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج (ایستگاه اتوبوس) در محله فجر اصفهان و خیابان معراج واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله فجر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رزلند پروین و همچنین شرکت تعاونی مصرف کارکنان شهرداری اصفهان (هایپر افروز)، شرکت آریاز تمدن اصفهان ، فروشگاه باتری سعیدی، آموزشگاه موسیقی کیمیا و دفتر پیشخوان دولت 1184 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج اصفهان در شهر اصفهان، محله فجر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس معراج، بین گرامی و پروین اعتصامی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی فراز سیر فرزانگان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای معراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکمت
  عبدالحسین زرین کوب، بین حکمت و 8 متری میلاد
 • ایستگاه اتوبوس پل صابونی
  عطار نیشابوری، بین نیکبخت و شهید کشانی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین
  شیخ طوسی غربی، بین شهید حسن حلاجی قهی و خادمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج ندارد.
  neshan logo