info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور
category

ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور محله اوقافی، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور

ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور (ایستگاه اتوبوس) در محله اوقافی کرج و بلوار میرزایی پرور واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله اوقافی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر بازی خونه فرشته ها، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مرکز تجاری گلستان و همچنین مرکز بهداشت شهید ترکیان گوهردشت، سمساری گوهردشت، فروشگاه رنگ و ابزار فرشید، داروخانه دکتر کریمیان و برنج فروشی 313 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور کرج، شهر کرج، محله اوقافی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار میرزایی پرور، بین شهیدمحمد قاسمی و دستغیب می‌باشد. ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور کرج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس ملاصدرا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزایی پرور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بلوار ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  آزادی (خیابان اصلی گوهردشت)، بین هشتم فاز 1 و نهم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس سه باندی
  بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس پارک هفتم
  آزادی، بین هفتم فاز 1 و ششم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس سوم داریوش
  قائم - داریوش، بین زبیدی و قائم 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور ندارد.
  neshan logo