info
عکس داروخانه دکتر غفارلو
category

داروخانه دکتر غفارلو محله آرژانتین - ساعی، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر غفارلو

داروخانه دکتر غفارلو (داروخانه) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان ارشیا واقع شده است. این مکان یکی از بیست و پنج داروخانه در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، بام آرژانتین و مرکز خرید آفریقا و همچنین رستوران کافه ارکیده (شعبه آرژانتین)، کانون وکلای دادگستری مرکز، شرکت فن آوا کارت، گامبی ساندویچ و بیمه حکمت صبا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر غفارلو تهران

برای رفتن به داروخانه دکتر غفارلو تهران باید به شهر تهران، محله آرژانتین - ساعی بروید. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، الوند، ارشیا است.

داروخانه دکتر غفارلو تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله آرژانتین - ساعی است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر خمامی، داروخانه دکتر نادیا کلهر و داروخانه دکتر فریبا حیدرزاده هستند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر غفارلو تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه دکتر غفارلو تهران، ایستگاه اتوبوس بهشتی قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر غفارلو تهران برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر غفارلو واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر خمامی
  بزرگراه کردستان، سی ونهم، چهلم، اسدآبادی، بین سی و پنجم و سی و سوم
 • داروخانه دکتر نادیا کلهر
  ولیعصر، عباس پور
 • داروخانه دکتر فریبا حیدرزاده
  ولیعصر، ابن سینا، بین 21/2 و طالبی
 • داروخانه دکتر غلامی
  گاندی جنوبی، دوم، ولیعصر
 • داروخانه دکتر خشایار امرایی
  خالد اسلامبولی (وزرا)، ششم، بین فرزان و مرمر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 20 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر غفارلو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 20 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر غفارلو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر غفارلو ندارد.
  location استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، الوند، ارشیا
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر غفارلو

  شنبه 09:00 تا 00:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 00:00
  دوشنبه 09:00 تا 00:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 00:00
  چهارشنبه 09:00 تا 00:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 00:00
  جمعه 09:00 تا 00:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo