info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان محله بهارستان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه اتوبوسرانی شهید جوان، نانوایی دانشکده، بوفه دانشکده، ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری و مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان مشهد

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله بهارستان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فکوری، نرسیده به میدان شهید جوان است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید کاوه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آتی سیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید جوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار نماز
  بلوار شهید ناصری، بین شهید ناصری 2 و بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  پل جمهوری اسلامی، بزرگراه شهید کلانتری
 • ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر
  بلوار شهید ناصری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط elnaz (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان ندارد.
  neshan logo