info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
category

ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی

ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان توحید میانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه ارمنیان جلفای اصفهان و دنیای مکمل و همچنین مطب دکتر ایمان مومنی متخصص پوست، گالری لوازم آرایشی زمرد، دفتر فنی توحید، آموزشگاه زبان سخن سرایان و مدیریت شعب بانک سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی اصفهان

در شهر اصفهان، محله جلفا ، ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در توحید میانی، بین آذین و بهار واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شریعتی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی تلفنی جلفا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کاظمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدای غزه
  زیرگذر شهدای غزه
 • ایستگاه اتوبوس مترو آزادی
  دانشگاه، بین خط ویژه و فرهاد
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا
  چهار باغ بالا، بین نسترن و شهید حجت الله رئیسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی ندارد.
  neshan logo