info
عکس بانک ملت
category

بانک ملت محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی بانک ملت

بانک ملت (بانک) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این مکان یکی از پنجاه و هشت بانک در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم و همچنین دفتر مرکزی کارگزاری اقتصاد بیدار، کارگزاری تأمین سرمایه نوین، کلینیک دندانپزشکی دکتر سمیه زوارئیان، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شیرینی نیشکر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت تهران

بانک ملت تهران در شهر تهران، محله جردن - پارک ملت قرار دارد. شما می‌توانید با این شماره 02122019663 با بانک ملت تهران تماس بگیرید. یکی از بانک‌های خوب محله جردن - پارک ملت، بانک ملت تهران است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک سرمایه و عابر بانک هستند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک ملت تهران برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک ملت تهران در ایستگاه اتوبوس ناهید پیاده شوید.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر به بانک ملت تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملت تهران را در ادامه می‌بینید. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت واقع شده‌اند:

 • بانک سرمایه
  پل پارک وی، اخگری، فیاضی، بین آقابزرگی و شبدیز
 • عابر بانک
  ولیعصر، فیاضی، نرسیده به جلیل شهناز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nima (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت ندارد.
  location استان تهران، تهران، ولیعصر، بین کامکار ها و خرسند
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملت

  شنبه 08:00 تا 16:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 16:00
  دوشنبه 08:00 تا 16:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 16:00
  چهارشنبه 08:00 تا 16:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 13:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo