info
عکس ایستگاه اتوبوس احسان 11
category

ایستگاه اتوبوس احسان 11 محله عسگریه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس احسان 11

ایستگاه اتوبوس احسان 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله عسگریه مشهد و خیابان احسان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله عسگریه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت حشمتی، کافی نت کاوش، هیدرولیک حمید، دبستان شهید رضا رحمانی پور و لبنیات سنتی آل یاسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس احسان 11 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس احسان 11 مشهد است که در محله عسگریه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید سلیمانی، احسان، بین احسان 11 و 13 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس احسان 11 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده احسان 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هواشناسی
  شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید قاسمی 7
  شهید سلیمانی، بلوار ثامن، ثامن 2، بین قاسمی 9 و سحر 20
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید قاسمی
  شهید سلیمانی، بلوار ثامن، ثامن 2، بین قاسمی 9 و سحر 24
 • ایستگاه اتوبوس ثامن 1
  شهید سلیمانی، بلوار ثامن
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه
  بلوار جمهوری اسلامی، بلوار صابر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس احسان 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس احسان 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس احسان 11 ندارد.
  neshan logo