info
عکس ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21
category

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21 محله فلسطین، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21 (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین مشهد و بلوار دستغیب، خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مشهد مال و همچنین مجموعه پذیرایی رز، هتل ثامن الحجج، هایپر مارکت کوروش، کنسولگری ترکیه و شیرینی خروس قندی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21 مشهد

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله فلسطین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستغیب، خیام واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو خیام است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی توس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیام جنوبی 21 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هتل هما
  بلوار سجاد، اخوان ثالث
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ارشاد
  بلوار خیام
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 2
  بلوار ملک آباد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21 ندارد.
  neshan logo