info
عکس کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی
category

کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی (محله ایرانشهر، تهران)

درباره‌ی کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی

موقعیت کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی (کافی‌شاپ) در محله ایرانشهر تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از نود و نه کافی‌شاپ در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه حياط شماره ٦٥، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، هتل تهران درسا و صرافی ملی ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی

کافی شاپ کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی در شهر تهران محله ایرانشهر خیابان انقلاب اسلامی قرار دارد. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین رفعت جاه و ایرانشهر است. شماره تلفن کافی شاپ کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی 02177536104 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد این کافی شاپ بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد.

کافی شاپ کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله ایرانشهر است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی از امتیازات کافی شاپ کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی است. ایستگاه مترو سعدی هم در نزدیکی این کافی شاپ قرار دارد. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی را انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.
سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی واقع شده‌اند:

 • کافه طره
  مفتح جنوبی، اردلان - ممیز
 • کافه رستوران هونر
  مفتح جنوبی، اردلان - ممیز، عاصم ترابی
 • کافه حال خوب
  قرنی، شاداب غربی، بین شهریور و مهر
 • کافه دمن
  قرنی، شاداب غربی، مهر، بین لامع و اختصاصی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرهاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین رفعت جاه و ایرانشهر
  clock - - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کافه وقهوه خانه سنتی دورهمی

  شنبه 09:00 تا 23:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 23:30
  دوشنبه 09:00 تا 23:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 23:30
  چهارشنبه 09:00 تا 23:30
  پنج‌شنبه 09:00 تا 23:30
  جمعه 09:00 تا 23:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo