info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی
category

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و خیابان پاک نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید میلاد نور و همچنین میدان صنعت، بوستان مادر، پایانه تاکسی میدان صنعت، ایستگاه مترو میدان صنعت و ورودی مترو ایستگاه میدان صنعت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی تهران است که در محله شهرک غرب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاک نژاد، نرسیده به بلوار خوردین است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان صنعت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سفیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  بلوار خوردین، بین خُوَردین و شانزدهم
 • ایستگاه اتوبوس پست خانه
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین درخشان و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس پست برق
  پاک نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آیت الله هاشمی رفسنجانی ندارد.
  neshan logo