info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید شیدا
category

ایستگاه اتوبوس شهید شیدا محله مهدی آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید شیدا

ایستگاه اتوبوس شهید شیدا (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد مشهد و خیابان مهدی آباد 14 - عباس آباد 21 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنتی نان گندم، ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲، همبرگر خانگی فاخته، مدرسه عدالت و منبع آب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید شیدا مشهد

در شهر مشهد، محله مهدی آباد ، ایستگاه اتوبوس شهید شیدا مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 28 - شیرنژاد 20، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21، بین شیرنژاد 16 و 18 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید شیدا مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید شیدا مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید شیدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای کریم آباد
  بلوار شهید آوینی، آوینی 57، امیرالمومنین 13، امیرالمومنین، بین امیرالمومنین 2 و 5
 • ایستگاه اتوبوس بازه شیخ
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، بین مفتح 22 و 24
 • ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد، بین فرخ آباد 18 و 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید شیدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید شیدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید شیدا ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 28 - شیرنژاد 20، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21، بین شیرنژاد 16 و 18
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo