info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲
category

ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲ محله مهدی آباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲

ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲ (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد مشهد و خیابان مهدی آباد 14 - عباس آباد 21 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی صنایع چوبی آریا چوب، ایستگاه اتوبوس شهید شیدا و همبرگر خانگی فاخته قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲ مشهد

در شهر مشهد، محله مهدی آباد ، ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲ مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 28 - شیرنژاد 20، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21، بین شیرنژاد 22 و 24 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲ مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲ مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید شیرنژاد ۲۲ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 52
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 49
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس انتهای فرخ آباد
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 26 - عباس آباد، فرخ آباد، بین فرخ آباد 18 و 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲ ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، مفتح شرقی 28 - شیرنژاد 20، مهدی آباد 14 - عباس آباد 21، بین شیرنژاد 22 و 24
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo