info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا محله دروازه قصاب خانه، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه قصاب خانه شیراز و بلوار سیبویه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله دروازه قصاب خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب الزهرا و همچنین جمعیت هلال احمر استان فارس، مرکز شماره 1 فنی و حرفه ای شیراز، نوشت افزار ایران تحریر، سرای امید گلریز شیراز و کره کباب نتیجه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا شیراز

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله دروازه قصاب خانه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سیبویه، بین سیبویه 6 و حسینی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان قلب الزهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حضرتی
  بلوار سیبویه، حضرتی، حضرتی 15
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه پیمان
  بلوار ارتش، بین پیمان و صدق گو
 • ایستگاه اتوبوس علمداری
  بلوار دلاوران بسیج، بین دلاوران بسیج 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس زینت الملوک
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین شیخ روزبهان و لطفعلی خان 27
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابی جان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب الزهرا ندارد.
  neshan logo