info
عکس ایستگاه اتوبوس پل بلند
category

ایستگاه اتوبوس پل بلند محله احمدآباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل بلند

ایستگاه اتوبوس پل بلند (ایستگاه اتوبوس) در محله احمدآباد اصفهان و خیابان احمد آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله احمدآباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهر همراه و همچنین فروشگاه موبایل اصفون، مجتمع موبایل گلستان، آشپزی ماه، چاپ تجسم نگار و شعبه 3 تامین اجتماعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل بلند اصفهان

در شهر اصفهان، محله احمدآباد ، ایستگاه اتوبوس پل بلند اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به احمد آباد، بین نورسته و مهناز بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل بلند اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سیمورغ واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل بلند اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل بلند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آراسته
  گلزار، بین میخک و خاتون آبادی
 • ایستگاه اتوبوس عسگریه
  سروش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل بلند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل بلند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل بلند ندارد.
  neshan logo