info
عکس مواد غذایی خوانساری
category

مواد غذایی خوانساری محله جابری، تهران

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مواد غذایی خوانساری

مواد غذایی خوانساری (فروشگاه مواد غذایی) در محله جابری تهران و خیابان نور صالحی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و همچنین مسجد جابری، کلینیک تخصصی دارالشفا امام حسن مجتبی، بستنی فروشی حاج امیر، نانوایی بربری خبازی و باشگاه بدنسازی اوتانا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد غذایی خوانساری تهران

آدرس فروشگاه مواد غذایی خوانساری تهران، شهر تهران، محله جابری و است. فروشگاه مواد غذایی خوانساری تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله جابری است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند سبزی خردکنی گل بو، فروشگاه محصولات ارگانیک دانه طلایی و برنج سرای برکت قرار دارند.

چطور به فروشگاه مواد غذایی خوانساری تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذایی خوانساری تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه قرار دارد. ایستگاه مترو امیرکبیر هم در نزدیکی فروشگاه مواد غذایی خوانساری تهران قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مواد غذایی خوانساری تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مواد غذایی خوانساری تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مواد غذایی خوانساری واقع شده‌اند:

 • سبزی خردکنی گل بو
  بزرگراه محلاتی، مخبر شمالی، مشیریان
 • فروشگاه محصولات ارگانیک دانه طلایی
  پیروزی، دریاباری، بین سید یاسین و شاهانیان
 • برنج سرای برکت
  بزرگراه امام علی، کرمان شرقی، زینتی افخم
 • برنج سرای آبی
  بزرگراه امام علی، کرمان شرقی، زینتی افخم
 • خرما فروشی
  پیروزی، زینتی افخم، تقاطع نیکنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نشاندار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مواد غذایی خوانساری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مواد غذایی خوانساری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مواد غذایی خوانساری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، دومانلو، نور صالحی، بین جدید الاحداث و ایلخانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo