info
عکس ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران
category

ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران محله داراباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران

ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران (ایستگاه اتوبوس) در محله داراباد تهران و خیابان پور ابتهاج واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طبیعت و حیات وحش ایران، بام امیر خان و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین هایپرمی آجودانیه، میدان میوه و تره بار دارآباد، سرای محله کاشانک، فرش پاستا فوت کورت عرش و هایپر میوه آجودانیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران تهران

ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران تهران در شهر تهران، محله داراباد و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پور ابتهاج، بین کوهپایه دوم و سباری بروید. ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موزه حیات وحش ایران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دارآباد
  پور ابتهاج، بین ندیم کامونی و هاشمی
 • ایستگاه اتوبوس پله
  پور ابتهاج، بین شهید اسکندری و اختصاصی
 • ایستگاه اتوبوس کاشانک
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران ندارد.
  neshan logo