عکس ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران (محله داراباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پور ابتهاج، بین کوهپایه دوم و کوهپایه یکم

موقعیت ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران در محله داراباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران (ایستگاه اتوبوس) در محله داراباد تهران و خیابان پور ابتهاج واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طبیعت و حیات وحش ایران و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین هایپر می، میدان میوه و تره بار دارآباد، امیر چاکلت دارآباد، سرای محله کاشانک و فرش پاستا فوت کورت عرش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران

ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران در شهر تهران، محله داراباد و خیابان پور ابتهاج قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پور ابتهاج، بین کوهپایه دوم و کوهپایه یکم بروید. ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پور ابتهاج، بین کوهپایه دوم و کوهپایه یکم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موزه حیات وحش ایران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دارآباد
  پور ابتهاج
 • ایستگاه اتوبوس پله
  پور ابتهاج، بین محبی و شهید اسکندری
 • ایستگاه اتوبوس کاشانک
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، تقاطع صبوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران ندارد.
  neshan logo