info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر
category

ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر

ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مرتاض، موزه آیینه و روشنایی یزد و مجتمع تجاری قندیار و همچنین پارک هفتم تیر، پاساژ امیر، رستوران دی فود، درب ورودی موزه آیینه و روشنایی و فروشگاه هایپرمی یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر یزد

ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر یزد در شهر یزد، محله آبشاهی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله کاشانی، بین لاله و شهید حسینعلی گل قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس یزد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک هفت تیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علم الهدی
  بلوار آیت الله مدرس
 • ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم
  بلوار آیت الله مدرس
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض
  بلوار آیت الله مدرس، نرسیده به محمدعلی رضاپور
 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  بلوار دانشجو، بین نجف آباد و زیرگذر زکریا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 11 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 11 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر ندارد.
  neshan logo