info
عکس ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی
category

ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی محله حنا، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی

ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی (ایستگاه اتوبوس) در محله حنا یزد و خیابان فرخی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید رهنمون (فرخی)، آب انبار شش بادگیری و پاساژ کویتی ها و همچنین میدان شهید بهشتی، پاساژ مروارید، فروشگاه رفاه، مسافرخانه بهشتی و بازار روز (فرخی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی یزد

در شهر یزد، محله حنا ، ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس فرخی، بین گل و آیت الله غفاری است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پردیس واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلنیک هراتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فاطمیه
  منتظر قائم، آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی
  شهید رجایی، بین مسجد علی اصغر و امام موسی کاظم
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر
  بلوار امامزاده جعفر، امامزاده جعفر 13
 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی
  طالقانی، بین گلچین و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی ندارد.
  neshan logo