عکس ایستگاه اتوبوس انصاری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس انصاری (محله امیریه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین مقربی و ژیان پناه

موقعیت ایستگاه اتوبوس انصاری در محله امیریه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس انصاری (ایستگاه اتوبوس) در محله امیریه تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی و پاساژ ابزاآلات امید و همچنین شعبه 2 تامین اجتماعی، فروشگاه انرژی موتور ( جاینت مرکزی)، میدان قزوین، سیم بکسل کاسپین و درمانگاه طوس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انصاری

ایستگاه اتوبوس انصاری در شهر تهران، محله امیریه و خیابان کارگر جنوبی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کارگر جنوبی، بین مقربی و ژیان پناه واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انصاری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو منيريه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس پل تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین مقربی و ژیان پناه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انصاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انصاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انصاری ندارد.
neshan logo