عکس ایستگاه اتوبوس میخک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میخک (محله ولی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سلمان فارسی غربی، بعد از آوینی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میخک در محله ولی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میخک (ایستگاه اتوبوس) در محله ولی آباد ری و خیابان سلمان فارسی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ولی آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان نمونه دولتی باقرالعلوم - دوره دوم، باغچه رستوران و تالار پذیرایی محمد هاشم، مزون بهفرد، مجتمع مسکونی میخک و املاک آسمان قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سلمان فارسی غربی، بعد از آوینی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میخک واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میخک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میخک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میخک ندارد.
neshan logo