info
عکس ایستگاه اتوبوس جنگلبانی
category

ایستگاه اتوبوس جنگلبانی محله کاشانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جنگلبانی

ایستگاه اتوبوس جنگلبانی (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و خیابان پور ابتهاج (دارآباد) واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سیار دوستی فرهنگ ملل و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین مرکز همایش های بین المللی رایزن، کافه طهرون، داروخانه دکتر قزوینی، هایپر میوه آجودانیه و تعمیرگاه تویوتا کورد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جنگلبانی تهران

ایستگاه اتوبوس جنگلبانی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کاشانک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پور ابتهاج (دارآباد)، بین سباری و لشگری است. ایستگاه اتوبوس جنگلبانی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس البرز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جنگلبانی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جنگلبانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیاوران
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)
 • ایستگاه اتوبوس پورابتهاج
  پور ابتهاج، بین وکیلی و سلمان
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد
  پور ابتهاج، بین اصغری و شهید قیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جنگلبانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جنگلبانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جنگلبانی ندارد.
  neshan logo