info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان 11
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان 11 محله بهارستان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان 11

ایستگاه اتوبوس بهارستان 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هفت ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان کودکان اکبر و همچنین کترینگ جوجه چی، مسجد آل طاها، سوپر خیام، گیلاس مارکت و مزون لیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان 11 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس بهارستان 11 مشهد است که در محله بهارستان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید فکوری، فکوری85، بهارستان، بین بهارستان12 و 14 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهارستان 11 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی، آژانس ارغوان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهارستان 11 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک هاشمی نژاد
  بلوار پیروزی، پیروزی2/1، آلاله 6
 • ایستگاه اتوبوس نماز ۳۰
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار نماز
  بلوار شهید ناصری، بین شهید ناصری 2 و بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان 11 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، فکوری85، بهارستان، بین بهارستان12 و 14
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo