info
عکس ایستگاه اتوبوس تهرانچی
category

ایستگاه اتوبوس تهرانچی (محله راه آهن، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تهرانچی

ایستگاه اتوبوس تهرانچی (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن تهران و خیابان وحدت اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه مرکز شهید امامی (شوش)، مهمانسرای فیروزکوه، تعمیرگاه شهاب، شرکت تعاونی کارکنان کارخانجات راه آهن و کارخانه یخ تهران (یخ بهداشتی سلطان) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تهرانچی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس تهرانچی است که در محله راه آهن قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در وحدت اسلامی، بین باقری جدی و رفیعی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تهرانچی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شوش در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی خلج قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تهرانچی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تهرانچی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو شوش
  شوش، بین مرسلی و خیام
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام
  خیام، بین جلالی ثانی و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس خیام
  خیام، بین جلالی ثانی و فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تهرانچی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تهرانچی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تهرانچی ندارد.
  neshan logo