info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ آذری
category

ایستگاه اتوبوس باغ آذری محله باغ آذری، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ آذری

ایستگاه اتوبوس باغ آذری (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ آذری تهران و خیابان بخارایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان و بیمارستان خیریه ولی عصر (ع) و همچنین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران، مجتمع قضایی بعثت (دادگاه های جزائی-حقوقی)، پارکینک مرکز آموزش عالی فرهنگیان شهید بهشتی تهران، توزیع تایر و لاستیک دولتی نیکان تایر و مرکز جامع توانبخشی یارا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ آذری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس باغ آذری تهران است که در محله باغ آذری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، بخارایی، بین سمیعی و زارعی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس باغ آذری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ترمینال جنوب است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهدی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ آذری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ آذری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شوش غربی
  شوش، بین آشتیان و کوهی
 • ایستگاه اتوبوس پارک بعثت
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام
  خیام، بین جلالی ثانی و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس صابونیان
  بزرگراه بعثت، تقاطع خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ آذری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ آذری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ آذری ندارد.
  neshan logo