info
عکس ایستگاه اتوبوس شوش غربی
category

ایستگاه اتوبوس شوش غربی محله شهید هرندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شوش غربی

ایستگاه اتوبوس شوش غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الغدیر و همچنین مرکز خرید شوش سیتی سنتر، فروشگاه و دفتر مرکزی جنوا، انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک)، باربری سیف احمدی 1 و کافه حمید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شوش غربی تهران

ایستگاه اتوبوس شوش غربی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهید هرندی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین آشتیان و کوهی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شوش غربی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مولوی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهدی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شوش غربی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شوش غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی
  مولوی، بین آتش نشانی و بازار حضرتی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  فدائیان اسلام، بین بنی هاشم و شیشه گر خانه
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  شوش، رجب نیا، بین سعیدی و سرشار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شوش غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شوش غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شوش غربی ندارد.
  neshan logo