info
عکس ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان
category

ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان محله بابلدشت، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان

ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان (ایستگاه اتوبوس) در محله بابلدشت اصفهان و شهید باهنر، بلوار کاوه واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بابلدشت اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فاطمیون و همچنین پیتزا عطا، گل فروشی گل شب بو، مسجد و حسینیه امام سجاد (ع)، هتل آرماندیس و ایستگاه مترو شهید باهنر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید باهنر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان اصفهان

ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بابلدشت پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید باهنر، بلوار کاوه واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو چمران نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی نیکو قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ۲۵ آبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پناهی
  شهید فروغی، بین شهید علاقمندان و ابوریحان
 • ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی
  ادیب، ضابط زاده، پوریای ولی، بین 28 و شهید صدیقی پور
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهید چمران
  بزرگراه شهید چمران، کاوه، بین حقیقت و شمس آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ۲۵ آبان ندارد.
  neshan logo