info
عکس ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا
category

ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا

ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدا شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پلاسکو سپاهان و همچنین تیپاکس رهنان، ایستگاه 21 آتش نشانی، مسجد امام حسن مجتبی (ع)، دبیرستان دخترانه 22 بهمن و مزار حجت الاسلام والمسلمین محمد زاهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا اصفهان است که در محله طاحونه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام رضا، حسین آباد، شهدا، شهدا شرقی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلزار شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شاهد
  شریف غربی، بین میدان شاهد و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس شریف غربی
  شریف غربی، بین سوم و جعفر ترکیان
 • ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد
  شریف غربی، شهید باقرصاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا ندارد.
  neshan logo