info
عکس بوستان پژوهش
category

بوستان پژوهش محله فارق التحصیلان، مشهد

درباره‌ی بوستان پژوهش

بوستان پژوهش (پارک) در محله فارق التحصیلان مشهد و بلوار معلم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از سه بوستان در محله فارق التحصیلان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دریاچه مصنوعی بوستان چهل بازه و همچنین بوستان چهل بازه، خشت و خورشید خراسان، تنظیم موتور اتومبیل ایمان، پارکینگ دو بوستان چهل بازه و ساندویچ کنجد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پژوهش مشهد

محل دقیق بوستان پژوهش مشهد در شهر مشهد محله فارغ التحصیلان است. برای رفتن به این پارک باید به آدرس دقیق استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار معلم، بین میدان استاد فرشچیان و بلوار فارغ التحصیلان بروید. بوستان پژوهش مشهد را می‌توان از مکان‌های تفریحی پرطرفدار در محله فارغ التحصیلان دانست. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران پسران کریم شعبه فرهاد، رستوران پسران کریم ، مطعم لیالی لبنان، مجتمع گردشگری بابا قدرت، پیتزا شبدیز هفت تیر و فست فود لیالی لبناناشاره کنیم. شما می‌توانید مراکز تفریحی دیگری مثل سرزمین موج های آبی اقایان، شهربازی پارک ملت و باغ وحش وکیل آباد را هم در محدوده بوستان پژوهش مشهد پیدا کنید.

چطور به بوستان پژوهش مشهد برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید در جهت کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس آموزگار 80 در نزدیکی بوستان پژوهش مشهد قرار دارد. برای رفتن به این پارک می‌توانید در ایستگاه مترو اقبال لاهوری پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری را هم به شما نمایش می‌دهد. مثلاً شما می‌توانید لوکیشن دقیق بوستان پژوهش مشهد روی نقشه را ببینید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و از نظر کاربران دیگر در مورد این مکان باخبر شوید.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پژوهش مشهد را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان‌ را در قسمت کامنت برای ما و کاربران دیگر بنویسید‌.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان پژوهش واقع شده‌اند:

 • پارک عرفان
  بزرگراه هاشمی رفسنجانی، هاشمی رفسنجانی 1، یوسفیه10 - آزاده26
 • بوستان مرجان
  بلوار معلم، معلم 77، معلم 77/1 - معلم 75/2، معلم 77/7
 • بوستان زینب
  بلوار دندانپزشکان، بلوار معلم، معلم 77، معلم 77/1 - معلم 75/2
 • پارک افرا
  بلوار شریعتی، یوسفیه3، یوسفیه3/3
 • پارک صدرا
  (5.0)
  بلوار وکیل آباد، وکیل آباد 62، دوستکام 15 - مسجد الاقصی3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شبنم (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 07 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان پژوهش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 07 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان پژوهش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان پژوهش ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار معلم، بین میدان استاد فرشچیان و بلوار فارغ التحصیلان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo