info
عکس ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر1
category

ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر1 محله بهزاد شهر، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر1

ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر1 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهزاد شهر اهواز و خیابان زمرد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله بهزاد شهر اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین پارک بهزادشهر، کافه آرکا، آراد مارکت، دکمه برگر و بازی پلی استیشن کلوپ ۱۱ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر1 اهواز

ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر1 اهواز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله بهزاد شهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس زمرد، بین مهران یک و مهران دو است. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر1 اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس انی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهزاد شهر1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملی راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس پارک زیتون
  غربی پارک زیتون، بین شهید صالحپور و خیابان کمیل
 • ایستگاه اتوبوس فاز(4)2
  صیادی، بلوار عباس پور
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش یاسمین
  مهران، بین زهره و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف
  خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر1 ندارد.
  neshan logo