info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه محله نیروی هوایی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه

ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و بلوار نماز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام هاشمیه و کوه سر مال و همچنین کارواش ایکس واش، ایستگاه اتوبوس هاشمیه 72، املاک مرادی، شرکت مهندسین توس اشتات و خورشید مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه مشهد، شهر مشهد، محله نیروی هوایی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نماز، نرسیده به هاشمیه قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی کوهسر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع نماز و هاشمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس زیتون
  بلوار نماز، نرسیده به نماز 4
 • ایستگاه اتوبوس خیابان پرواز
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 62
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه ندارد.
  neshan logo