info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه محله کشاورز - پارک لاله، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مجتمع تجاری الماس کریمخان و همچنین میدان ولیعصر، هتل آرامیس، آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، سینما استقلال و پست منطقه 14 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه تهران در شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، بین ملائی و حسینی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو میدان ولیعصر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس تاکسی سرویس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولیعصر تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  قرنی، طالقانی، بین اول و استاد نجات اللهی
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد
  ولیعصر، بین یکم و اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس کاج
  فاطمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه ندارد.
  neshan logo