info
عکس ایستگاه اتوبوس بروجردی
category

ایستگاه اتوبوس بروجردی محله هاشم آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بروجردی

ایستگاه اتوبوس بروجردی (ایستگاه اتوبوس) در محله هاشم آباد تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله هاشم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری زیتون و همچنین مدرسه صنیعی فر، مسجد ولیعصر، دبیرستان نمونه دولتی پسرانه صنیعی فر، درمانگاه شبانه روزی شهید بروجردی و کتابخانه شهرک بروجردی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بروجردی تهران

ایستگاه اتوبوس بروجردی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله هاشم آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، بین خط ویژه و رضایی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بروجردی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بروجردی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بروجردی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بروجردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بروجردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بروجردی ندارد.
neshan logo