info
عکس ایستگاه اتوبوس دوم داریوش
category

ایستگاه اتوبوس دوم داریوش محله کوی قائم، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوم داریوش

ایستگاه اتوبوس دوم داریوش (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی قائم کرج و خیابان قائم - داریوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوی قائم کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر بازی خونه فرشته ها، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مجتمع تجاری چچلاس و همچنین رادیاتور قرنیزی پویا، مرکز اهدای خون مهربانو، کافه ونهان، خدمات برق خودرو ثاقب و رستوران توسکا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوم داریوش کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس دوم داریوش کرج، شهر کرج، محله کوی قائم است. این ایستگاه اتوبوس در قائم - داریوش، بین آریا و قائم 4 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دوم داریوش کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس باران قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوم داریوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  قائم - داریوش، بین ولیعصر و بلوار انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  قائم - داریوش
 • ایستگاه اتوبوس فلکه دوم
  آزادی، بین پنجم فاز 1 و چهارم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی
  بلوار شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  بلوار مطهری، بین فلکه اول گوهردشت و فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوم داریوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوم داریوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوم داریوش ندارد.
  neshan logo