info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم

ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کمال واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی زهرای مرضیه، خانه قزوینی ها و مرکز خرید صاحب ابن عباد و همچنین پاساژ کمال، کیف و چمدان کسا، مسجد و تکیه حاج میرزا داوود، کافه آسمان و لوازم آرایشی بهنام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم اصفهان

در شهر اصفهان، محله جوباره ، ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کمال، بین شهربانها و شهرزاد است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی نور سپاهان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه باباقاسم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  هاتف، بین نواب حیدر میرزا و مشیر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین
  مصلی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه ولیعصر
  خواجه نظام الملک، بین ملکی ها و احمدیان
 • ایستگاه اتوبوس عسگریه
  سروش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه باباقاسم ندارد.
  neshan logo