عکس شیرین عسل
مشاهده در نقشه نشان
category

شیرین عسل (محله آذربایجان، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین دلیری و ولیعصر

موقعیت شیرین عسل در محله آذربایجان تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

شیرین عسل (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آذربایجان تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و پاساژ شانزلیزه و همچنین فروشگاه رفاه، مجتمع تجاری نگین امیر اکرم، ال سی وایکیکی، کفش طبی تهران طب و مزون هستی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شیرین عسل

آدرس فروشگاه شیرین عسل، شهر تهران، محله آذربایجان و خیابان جمهوری اسلامی است. فروشگاه شیرین عسل یکی از فروشگاه‌های خوب محله آذربایجان است. دفتر شیرین عسل، فروشگاه جانبو و جانبو 2291 فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شیرین عسل برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیرین عسل را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سفارت قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه شیرین عسل نیز ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه شیرین عسل رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه شیرین عسل دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین دلیری و ولیعصر


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده شیرین عسل واقع شده‌اند:

 • دفتر شیرین عسل
  انقلاب اسلامی، فلسطین، عسگری
 • فروشگاه جانبو
  کارگر جنوبی، روانمهر، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین
 • جانبو 2291
  امام خمینی، میردامادی، بین اختیار و هما
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  ولیعصر، بین نکویی و بالاور
 • ویوان
  ولیعصر، سخنور، بین کیکاووس و شیخ هادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Maxpori (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرین عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد شیرین عسل

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   سید حسین
   دوشنبه 23 آبان ماه 1401

   فقط میشه گفت عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرین عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرین عسل ندارد.
  neshan logo