info
عکس ایستگاه اتوبوس سفارت
category

ایستگاه اتوبوس سفارت محله شیخ هادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سفارت

ایستگاه اتوبوس سفارت (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ هادی تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین کافه رستوران ریرا، پیتزا داوود، کنسولگری روسیه، شرکت پخش البرز و بیمارستان مروستی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سفارت تهران

ایستگاه اتوبوس سفارت تهران در شهر تهران، محله شیخ هادی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در حافظ، بین نوفل لوشاتو و غزالی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سفارت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو فردوسی است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی جهان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سفارت تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سفارت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
  ولیعصر، طالقانی، بین بخت آور و بازرگانی
 • ایستگاه اتوبوس نفت
  پل حافظ، نرسیده به بامشاد
 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی
  فردوسی، بین بلژیک و برلن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سفارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سفارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سفارت ندارد.
  neshan logo