info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4
category

ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4 محله مصطفی خمینی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4

ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی مشهد و خیابان بسیج ۶۲ - شهید مصطفی خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چاج یدک، ایستگاه اتوبوس بسیج 37، مسجد المهدی، آبمیوه و بستنی سلطان و میوه فروشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4 مشهد

در شهر مشهد، محله مصطفی خمینی ، ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بسیج 62 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو غدیر است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس دانیال قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید آقا مصطفی خمینی 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه دوم
  بلوار شهید رستمی، رستمی 50
 • ایستگاه اول
  بلوار شهید رستمی، رستمی 50
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4 ندارد.
  neshan logo